Витяжка ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BL чорний
Фото 9 |
ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BL чорний
Усі ціни 26 →Кухонна витяжка Eleyus Storm 1200 LED SMD 60 BL | 8 099 грн. |
ELEYUS STORM 1200 LED SMD 60 BL | 7 678 грн. |
ELEYUS STORM 1200 LED SMD 60 BL | 7 640 грн. |
Вытяжка Eleyus Storm 1200 Led Smd 60 Bl | 7 669 грн. |
Витяжка ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BL | 8 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Потужність у цієї витяжки слабша, ніж написано. Або це друкарська помилка або обман. Переваг не виявлено. Потужність відповідає дійсності. Витяжка відстій. Українці зовсім очманіли. написали не правду. Ми втратили купу часу на повернення цього "дива" китайських запчастин та складання в українському підвалі. рекомендую не купувати |
Додати відгук
Модификації ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BL
Ціни на ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BG бежевий | від 6 229 грн. | 32 пропозиції | ||
ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 WH білий | від 6 229 грн. | 28 пропозицій | ||
ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 IS нержавіюча сталь | від 6 674 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS Storm 1200 LED SMD 60 BL чорний | від 6 229 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →