Сходи ELKOP VHR H 1x20 529 см (37489)
Фото 2 | Товар застарів 3 819 грн. Тип: драбина; приставна; Кількість секцій (шт): 1; Матеріал: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 150; Максимальна висота (см): 529; Вага (кг): 12.9; |
ELKOP VHR H 1x20 |
|
Сходи обладнана стабілізуючої планкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELKOP VHR H 1x20
Ціни на ELKOP VHR H 1x20 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 1x6 165 см | від 1 605 грн. | 4 пропозиції | ||
ELKOP VHR H 1x7 190 см | від 1 910 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x8 216 см | від 2 142 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x9 242 см | від 2 292 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x10 268 см | від 2 612 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x12 320 см | від 3 263 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x14 372 см | від 3 703 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x16 424 см | від 4 613 грн. | 4 пропозиції | ||
ELKOP VHR H 1x18 476 см | від 4 942 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →