Витяжка Faber Inka Plus HCS BK A52 чорний (305.0628.322)
Faber Inka Plus HCS BK A52 чорний 2021 рікпотужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inka Plus HCS BK A52 чорний
Усі ціни 40 →Faber Faber Inka Plus Hcs Bk A52 | 7 697 грн. |
Кухонна витяжка Faber Inka Plus Hcs Bk A52 305.0628.322 | 7 077 грн. |
Витяжка Faber Inka Plus Hcs Bk A52, Black 305.0628.322 | 7 420 грн. |
FABER INKA PLUS HCS BK A52 (305.0628.322) | 7 277 грн. |
Витяжка FABER Inka Plus Hcs Bk A52, Black (305.0628.322) | 7 420 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Inka Plus HCS BK A52
Ціни на Faber Inka Plus HCS BK A52 |
---|---|---|---|---|
Faber Inka Plus HCS X A52 нержавіюча сталь | від 6 517 грн. | 38 пропозицій | ||
Faber Inka Plus HCS BK A52 чорний | від 6 739 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →