Витяжка Faber In-Nova Premium WH M A120 білий (305.0625.240)
Фото 4 |
Faber In-Nova Premium WH M A120 білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber In-Nova Premium WH M A120 білий
Витяжка FABER IN-NOVA PREMIUM WH M 120 3050625240 | 38 048 грн. |
FABER IN-NOVA PREMIUM WH M 120 3050625240 | 38 976 грн. |
Faber In-Nova Premium WH M A120 | 49 182 грн. |
Модификації Faber In-Nova Premium WH M A120
Ціни на Faber In-Nova Premium WH M A120 |
---|---|---|---|---|
Faber In-Nova Premium WH M A120 білий | від 38 048 грн. | 3 пропозиції | ||
Faber In-Nova Premium X A120 нержавіюча сталь | від 25 599 грн. | 7 пропозицій | ||
Faber In-Nova Premium BK M A120 чорний | від 35 547 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →