Витяжка Faber Steelmax EV8 LED BK/X A55 чорний
Faber Steelmax EV8 LED BK/X A55 чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Steelmax EV8 LED BK/X A55 чорний
Усі ціни 26 →Faber Faber Steelmax Ev8 Led Bk A55 | 18 103 грн. |
FABER STEELMAX EV8 LED BK A55 (330.0538.524) | 17 108 грн. |
Витяжка похила Faber Steelmax Ev8 Led Bk A55 (330.0538.524) | 18 103 грн. |
FABER STEELMAX EV8 LED BK A55 (330.0538.524) | 17 022 грн. |
Вытяжка Faber Steelmax Ev8 Led Bk A55 (330.0538.524) | 15 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Steelmax EV8 LED BK/X A55
Ціни на Faber Steelmax EV8 LED BK/X A55 |
---|---|---|---|---|
Faber Steelmax EV8 LED WH/X A55 білий | від 17 294 грн. | 29 пропозицій | ||
Faber Steelmax EV8 LED BK/X A55 чорний | від 15 488 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →