Витяжка Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь (305.0602.050)
Фото 3 |
Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь 2021 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь
Усі ціни 35 →Faber Faber Inka Plus Hcs X A70 | 7 998 грн. |
Кухонна витяжка Faber Inka Plus Hcs X A70 305.0602.050 | 7 352 грн. |
Витяжка Faber Inka HCS X A70 Silver 305.0602.050 | 7 710 грн. |
Витяжка вбудована Faber Inka Plus Hcs X A70 Silver (305.0602.050) | 7 998 грн. |
FABER INKA PLUS HCS X A70 SILVER (305.0602.050) | 7 560 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Inca Plus HCS X A70
Ціни на Faber Inca Plus HCS X A70 |
---|---|---|---|---|
Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь | від 7 151 грн. | 35 пропозицій | ||
Faber Inca Plus HCS BK A70 чорний | від 7 422 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →