Витяжка Faber Soft Slim BL A80 чорний (330.0597.506)
Faber Soft Slim BL A80 чорний 2021 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Soft Slim BL A80 чорний
Усі ціни 8 →FABER SOFT SLIM BLACK INGO A80 | 18 499 грн. |
FABER SOFT SLIM BLACK INGO A80 | 18 499 грн. |
Витяжка FABER SOFT SLIM 80 NERO INGO 330.0597.506 | 63 304 грн. |
FABER SOFT SLIM 80 NERO INGO 330.0597.506 | 61 760 грн. |
FABER SOFT SLIM 80 NERO INGO 330.0597.506 | 63 304 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Faber Soft Slim BL A80
Ціни на Faber Soft Slim BL A80 |
---|---|---|---|---|
Faber Soft Slim WH A80 білий | від 52 760 грн. | 9 пропозицій | ||
Faber Soft Slim BL A80 чорний | від 61 760 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →