Витяжка Faber Inka Lux Premium BK Matt 70 KL нержавіюча сталь (305.0658.609)
Faber Inka Lux Premium BK Matt 70 KL нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inka Lux Premium BK Matt 70 KL нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Вытяжка Faber Inka Lux Premium Bk Matt A70 Kl (305.0658.609) | 24 997 грн. |
Вытяжка Faber встраиваемая, 70см, 1202м.куб/ч, Inka Lux Premium Bk Matt a7 | 27 632 грн. |
Вытяжка Faber встроенная, 70см, 1202м.куб/час, Inka Lux Premium Bk Matt A7 | 24 289 грн. |
Faber INKA LUX PREMIUM BK MATT A70 KL 305.0658.609 | 26 690 грн. |
Faber 305.0658.609 | 24 178 грн. |
Faber nka Lux Premium Bk Matt A70 Kl (305.0658.609) 305.0658.609 | 24 299 грн. |
Витяжка Faber вбудована, 70см, 1202м.куб/рік, Inka Lux Bk Matt A70 Kl, чор | 25 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →