Витяжка Faber Inca ICH SS A70 нержавіюча сталь (305.0599.321)
Faber Inca ICH SS A70 нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Високоякісна витяжка від італійської компанії Faber. Ця модель має вбудовану конструкцію, а також оснащена механічним регулятором, що утоплюється в панель управління, за допомогою якого налаштовується продуктивність пристрою. У складеному стані кнопка не заважатиме при чищенні робочої панелі всмоктуючого повітроводу. У приладі передбачено яскраве світлодіодне підсвічування, в основі якого знаходяться дві LED-лампочки з температурою свічення 4000 К.
Кухонна витяжка Faber Inca ICH SS A70 оснащується одинарним електромотором потужністю 110 Вт. Продуктивність відведення повітря має ступінчасте регулювання. Усього передбачено три швидкісні режими. На максимальних оборотах продуктивність досягає 390 м3/год. Пристрій використовує для монтажу кухонну шафу, яка встановлюється над нагрівальною плитою. Діаметр патрубка повітроводу становить 120/150 мм. Модель демонструє помірний рівень шуму – на першій швидкості гучність не перевищує 54 дБ. Витяжку можна використовувати і в режимі рециркуляції повітря, але в цьому випадку необхідно додатково придбати і встановити додатковий активний фільтр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Купити Faber Inca ICH SS A70 нержавіюча сталь
Усі ціни 48 →Faber INKA ICH SS A70 (I.SMART HCS) | 5 999 грн. |
Faber Faber Inka ICH SS A70 (I.Smart HCS) | 6 536 грн. |
FABER INKA ICH SS A70 (I.SMART HCS) | 5 999 грн. |
Витяжка Faber Inka Ich Ss A70 305.0599.321 | 6 300 грн. |