Витяжка Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 чорний (335.0572.104)
Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 чорний 2020 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 чорний
Усі ціни 18 →Faber CYLIND I.EVO PLUS BK MATT A37 | 37 999 грн. |
FABER CYLIND I.EVO PLUS BK MATT A37 | 37 999 грн. |
Кухонна витяжка Faber CYLIND I.EVO PLUS BK MATT A37 | 43 602 грн. |
Вытяжка Faber Cylindra Isola Evo Plus Bk Matt A37 (335.0572.104) | 38 698 грн. |
Вытяжка Faber островная, 37см, 1136м.куб/ч, Cylindra Isola Evo Plus Bk Mat | 42 775 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37
Ціни на Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 |
---|---|---|---|---|
Faber Cylindra Isola EVO Plus WH Gloss A37 білий | від 32 999 грн. | 37 пропозицій | ||
Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 чорний | від 35 905 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →