Овочечистка Victorinox Standard 5.0201
Фото 8 |
Victorinox Standard 5.0201 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.0201
Усі ціни 13 →Овощечистка двусторонняя Victorinox 5.0201 | 351 грн. |
Нож для чистки овощей Victorinox (2 лезвия), красный 5.0201 81-1117-red | 351 грн. |
Картоплечистка Victorinox Potato Peeler Double Edge 158 мм 5.0201 | 334 грн. |
Картофелечистка Victorinox Potato Peeler Double Edge 158 мм 5.0201 | 334 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Victorinox Standard 5.0201
Ціни на Victorinox Standard 5.0201 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Standard 5.0201 | від 298 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Standard 5.0203 | від 249 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →