Кухонний ніж Fiskars Royal 1016469
Fiskars Royal 1016469 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Royal 1016469
Усі ціни 12 →Нож малый поварской Fiskars Royal 15 см (1016469) | 2 299 грн. |
Ніж кухарський середній Fiskars Royal 15 см (1016469) | 2 299 грн. |
Нож Малый поварской Fiskars Royal 15 см 1016469 | 2 324 грн. |
Нож Малый поварской Fiskars Royal 150 мм (1016469) 1016469 | 1 789 грн. |
Ніж Малий кухарський Fiskars Royal 150 мм (1016469) | 1 860 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →