Кухонна мийка Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215 440x450
Фото 7 |
Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215 440x450
Усі ціни 10 →Кухонная мойка Franke Box BXX 210 / 110-40 (127.0369.215) нержавеющая стал | 15 162 грн. |
Franke BXX 210/110-40 (127.0369.215) полированная | 15 523 грн. |
Кухонная мойка Franke BXX 210/110-40 127.0369.215 | 13 767 грн. |
Кухонна мийка Franke Box Bxx 210 110-40 Chrom 127.0453.654 | 18 286 грн. |
Franke Box Bxx 210 110-40 Chrom 127.0453.654 | 17 840 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215
Ціни на Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215 |
---|---|---|---|---|
Franke Box BXX 210/110-34 127.0361.216 380x450 | від 13 418 грн. | 9 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215 440x450 | від 13 767 грн. | 10 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-45 127.0432.867 490x450 | від 13 500 грн. | 13 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-50 127.0369.282 540x450 | від 15 164 грн. | 12 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513 580x450 | від 15 962 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-68 127.0369.284 725x450 | від 18 206 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →