Витяжка Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь (305.0665.368)
Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Franke FBFP XS A52 305.0665.368 | 20 597 грн. |
Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 (305.0665.368) офіційна гарантія | 18 899 грн. |
Вытяжка Franke FBFP XS A52 (305.0665.368) | 18 850 грн. |
Franke FBFP XS A52 3050665368 | 31 480 грн. |
Кухонная вытяжка Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 (305.0665.368) Нержа | 20 118 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Franke Box Flush Premium FBFP XS A52
Ціни на Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь | від 18 850 грн. | 12 пропозицій | ||
Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 чорний | від 43 665 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →