Кухонна мийка Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372
Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372482x382 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372
Усі ціни 21 →Кухонна мийка Franke GAX 110-30 122.0021.439 | 4 190 грн. |
Franke Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 (полированная) | 4 515 грн. |
Кухонная мойка Franke Galassia GAX 110-30 (122.0021.439) нержавеющая сталь | 4 410 грн. |
Franke Galassia GAX 110-30 | 4 305 грн. |
Кухонна мийка Franke GALASSIA GAX 110-30 (122.0021.439) 122.0021.439 | 4 768 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439
Ціни на Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 |
---|---|---|---|---|
Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372 | від 3 010 грн. | 21 пропозиція | ||
Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382 | від 4 500 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →