Змішувач Frap H899 F44899-1
Фото 8 |
Frap H899 F44899-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H899 F44899-1
Усі ціни 12 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP сатин нержавіюча с | 1 144 грн. |
Змішувач для кухні Frap F44899-1 з гнучким виливом, 2 режими 1036519 | 1 144 грн. |
Змішувач для кухні Frap H899 F44899-1 з гнучким виливом, 2 режими, сатин | 1 144 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F44899-1 | 1 144 грн. |
Змішувач для кухні Frap F44899-1 1036519 | 1 144 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →