Смеситель Frap H993 F40993-6
Фото 10 |
Frap H993 F40993-6 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Frap 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Frap.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Frap H993 F40993-6
Все цены 17 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP чорний нержавіюча | 1 473 грн. |
Змішувач для кухні Frap F40993-6 з гнучким виливом, 2 режими, чорний 10407 | 1 473 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F40993-6 | 1 326 грн. |
Змішувач для кухні Frap H993 F40993-6 з гнучким виливом, 2 режими, чорний | 1 473 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F40993-6 | 1 473 грн. |
eще 12 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →