Смартгодинник
Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition
Відео 36Фото 13 |
Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition
2022 рікInstinctНЕсенсорнийNFCбезконтактна оплатахороша автономністьsolarжіночий календарANT+GPSWR100M
Дисплей:0.9 ", 176x176 пікс, transflective
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка вимірювання кисню в крові. Прогноз результатів забігу. Розширені функції відстеження спортивних активностей. Індикація акліматизації до температури і висоті. Підвищені показники автономності. Новий датчик пульсу Garmin Elevate Gen4.
Безконтактні платежі доступні лише у версіях із сонячною батареєю та у версії Dezl. Можлива Необмежена робота при щоденній зарядці від світлових променів 50 тис люкс. Присутній NFC.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Instinct 2 Solar Surf Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition
Усі ціни 39 →Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition Bells Beach 010-02627-15/05 | 13 200 грн. |
Часы Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition Bells Beach 010-02627-05 | 19 000 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar - Surf Edition Bells Beach (010-026 | 13 507 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition Bells Beach (010-02627 | 13 859 грн. |
Garmin Instinct® 2 Solar Solar Surf Edition – Bells Beach - мультиспортивн | 19 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Garmin Instinct 2
Ціни на Garmin Instinct 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2 | від 9 269 грн. | 46 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Camo Edition | від 11 615 грн. | 12 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Dezl Edition | від 14 173 грн. | 6 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar | від 12 292 грн. | 79 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition | від 11 799 грн. | 39 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition | від 13 599 грн. | 80 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Surf Edition | від 10 560 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →