Кухонний ніж Arcos Colour Prof 242900
Arcos Colour Prof 242900 |
|
В комплекті поліпропіленові кнопки різних кольорів, для ідентифікації за типом використаних продуктів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 242900
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof для окорока 360 мм (242900) 242900 | 1 247 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для окосту 360 мм (242900) 242900 | 1 187 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для окосту 360 мм (242900) 242900 | 1 187 грн. |
Ніж для хамону 360 мм Colour-Prof Arcos 242900FD | 1 587 грн. |
Ніж для нарізки сірий L 360 мм серія Colour-prof Arcos FD-242900 | 1 425 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos Colour Prof 242900:
- Вага — 270 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →