Кухонний ніж Arcos Colour Prof 242700
Arcos Colour Prof 242700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 242700
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof для рыбы 300 мм (242700) 242700 | 1 063 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для риби 300 мм (242700) 242700 | 1 102 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для риби 300 мм (242700) 242700 | 1 102 грн. |
Ніж для риби Arcos Іспанія Colour-prof 30 см 242700 FD | 1 474 грн. |
Ніж для риби 300 мм серія Colour-prof Arcos (242700) | 1 293 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →