Кухонний ніж Tramontina Churrasco 22842/112
Tramontina Churrasco 22842/112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Churrasco 22842/112
Усі ціни 13 →Ніж слайсер Tramontina Churrasco Black 305 мм (22842/112) | 1 593 грн. |
Нож слайсер Tramontina Churrasco Black 305 мм (22842/112) | 1 593 грн. |
Нож Tramontina Churrasco 30,5 см 22842/112 | 1 676 грн. |
Нож TRAMONTINA Churrasco Black слайсер 305 мм (22842/112) 22842/112 | 1 225 грн. |
Tramontina Churrasco Black 305мм (22842/112) | 1 390 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →