Кухонний ніж Giesser Basic 8335 15
Giesser Basic 8335 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Basic 8335 15
Кухонный нож универсальный 150 мм Giesser Basic (8335 15) 8335 15 | 599 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Giesser (8335 15) | 599 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Giesser (8335 15) 8335 15 | 599 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Giesser Basic (8335 15) | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →