Кухонний ніж Fissman Katsumoto 2808
Fissman Katsumoto 2808 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Katsumoto 2808
Усі ціни 8 →Ніж Fissman Katsumoto універсальний 13см (2808) | 476 грн. |
Нож Fissman Katsumoto универсальный 13см (2808) | 476 грн. |
Нож универсальный Fissman Katsumoto 13 см 2808 | 479 грн. |
Fissman FS-2808 | 562 грн. |
Універсальний ніж Fissman Katsumoto 13см (2808) | 486 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →