Верхній душ Hansgrohe Raindance Rainmaker 26115000
Фото 3 |
Hansgrohe Raindance Rainmaker 26115000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Rainmaker 26115000
Усі ціни 8 →Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE RAINMAKER 26115000 | 240 448 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE RAINMAKER 26115000 | 240 448 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Rainmaker 600 3jet вбудований Chrome (26115000) | 240 448 грн. |
Hansgrohe System głowic O600mm DN15 bez oświetlenia Raindance Rainmaker 26 | 175 000 грн. |
Hansgrohe System głowic O600mm DN15 bez oświetlenia Raindance Rainmaker 26 | 179 375 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Rainmaker 26115000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →