Змішувач Hansgrohe RainSelect 15358000
Відео 2Фото 6 |
Hansgrohe RainSelect 15358000 |
|
Термостат прихованого монтажу на 5 виходів. Кнопка включення/вимикання Select. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Регульоване обмеження температури
Окремо купується прихована частина для внутрішнього монтажу
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe RainSelect 15358000
Усі ціни 24 →Hansgrohe Hansgrohe RainSelect для 5 потребителей 15358000 | 109 141 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE RainSelect хро | 109 141 грн. |
Термостат прихованого монтажу Hansgrohe RainSelect білий-хром (15358400) 1 | 109 141 грн. |
Термостат Hansgrohe RainSelect на 5 клавіш (15358000) 15358000 | 109 141 грн. |
Термостат скрытого монтажа Hansgrohe RainSelect (15358000) 15358000 | 109 141 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →