Змішувач Hansgrohe RainSelect 15380000
Фото 12 |
Hansgrohe RainSelect 15380000 |
|
Термостат прихованого монтажу на 3 виходи. Кнопка включення/вимикання Select. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Регульоване обмеження температури. Зворотний клапан
Окремо купується прихована частина для внутрішнього монтажу. Можливо одночасне включення декількох режимів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe RainSelect 15380000
Усі ціни 55 →Термостат для прихованого монтажу на 2 функції Hansgrohe RainSelect (колір | 84 354 грн. |
Термостат для 2х споживачів Hansgrohe Rainselect 15380700 | 59 740 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe RainSelect на 2 потребителя 15380700 | 84 354 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE RainSelect зол | 97 338 грн. |
Термостат прихованого монтажу Hansgrohe RainSelect білий матовий (15380700 | 84 354 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →