Змішувач Hansgrohe RainSelect 15381000
Фото 4 |
Hansgrohe RainSelect 15381000 |
|
Термостат прихованого монтажу на 3 виходи. Кнопка включення/вимикання Select. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Регульоване обмеження температури. Зворотний клапан
Окремо купується прихована частина для внутрішнього монтажу. Можливо одночасне включення декількох режимів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe RainSelect 15381000
Усі ціни 26 →Термостат для прихованого монтажу на 3 функції Hansgrohe Rainfinity (колір | 98 718 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe RainSelect на 3 потребителя 15381000 | 77 082 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE RainSelect хро | 77 082 грн. |
Термостат прихованого монтажу Hansgrohe RainSelect (15381000) 15381000 | 77 082 грн. |
Термостат для ванны Hansgrohe RainSelect 15381000 на три клавиши, скрытый | 77 082 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →