Змішувач Hansgrohe RainSelect 15359000
Фото 5 |
Hansgrohe RainSelect 15359000 |
|
Термостат прихованого монтажу на 2 виходи. Кнопка включення/вимикання Select. Запобіжний обмежувач при 40 °C. Регульоване обмеження температури
Окремо купується прихована частина для внутрішнього монтажу
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe RainSelect 15359000
Усі ціни 10 →Для ванни з 2 кнопками, Hansgrohe RainSelect СМ 15359000 | 76 044 грн. |
Термостат для ванни Hansgrohe RainSelect прихованого монтажу на 2 клавіші, | 76 044 грн. |
Термостат прихованого монтажу Hansgrohe RainSelect на 2 клавіші Chrome/Whi | 76 044 грн. |
Hansgrohe RainSelect 15359000 | 76 044 грн. |
Термостат для ванни Hansgrohe RainSelect (колір - хром/білий) 15359400 153 | 76 044 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →