Кухонна мийка Hansgrohe S41 S4113-F400 43338800 975х505
Фото 3 |
Hansgrohe S41 S4113-F400 43338800 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача.
Клапан-автомат в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S41 S4113-F400 43338800 975х505
Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S41 S4113-F400 нержавіюча сталь 433388 | 21 334 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S41 S4113-F400 43338800 | 15 933 грн. |
Hansgrohe Кухонна мийка S4113-F400 на стільницю 975х505 з сифоном automati | 21 334 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →