Змішувач Hansgrohe Talis E 71721000
Фото 4 |
Hansgrohe Talis E 71721000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis E 71721000
Усі ціни 12 →Змішувач для біде, одноважільний Hansgrohe Talis E (колір - хром), з донни | 7 883 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis E 71721000 | 8 004 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE Talis E на біде одноважільний хро | 8 004 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Talis E (71721000) 71721000 | 8 004 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe push-open (71721000) 71721000 | 8 004 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Talis E 71721000:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →