Змішувач Hansgrohe PuraVida 15081000
Відео 1Фото 8 |
Hansgrohe PuraVida 15081000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe PuraVida 15081000
Усі ціни 29 →Змішувач для раковини Hansgrohe PuraVida 15081400 | 28 602 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe PuraVida 15081000 | 28 602 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE PuraVida хром латунь з до | 28 602 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe PuraVida білий-хром (15081400) 15081400 | 17 261 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Puravida (15081400) 15081400 | 28 602 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →