Змішувач KRONER Enzo-C020 CV023612
Фото 3 |
KRONER Enzo-C020 CV023612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Enzo-C020 CV023612
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRP Enzo - C020 | 1 512 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER Enzo на біде одноважільний хром лату | 1 512 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRP Enzo-C020 (CV023612) CV023612 | 1 512 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRP Enzo-C020 хром | 1 512 грн. |
Змішувач Kroner Enzo-C020 | 1 578 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →