Змішувач KRONER Enzo-C052 CV023609
Фото 4 |
KRONER Enzo-C052 CV023609 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Enzo-C052 CV023609
Усі ціни 14 →Kroner Kroner KRP Enzo - C052 | 1 827 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER Enzo настінного монтажу одноважільни | 1 390 грн. |
Гарнитур для гигиенического душа Kroner KRP Enzo - C052 197305 | 1 827 грн. |
Гігієнічний душовий комплект Kroner KRP Enzo-C052 (CV023609) CV023609 | 1 827 грн. |
Гарнітур для гігієнічного душу зовнішнього монтажу Kroner KRP Enzo - C052 | 1 827 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →