Змішувач KRONER Zenda-C025 CV022957
Фото 7 |
KRONER Zenda-C025 CV022957 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Zenda-C025 CV022957
Усі ціни 15 →Kroner Kroner KRM Zenda - C025 | 1 638 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER Zenda на унітаз одноважільний хром с | 1 261 грн. |
Гігієнічний душовий комплект Kroner KRM Zenda-C025 (CV022957) CV022957 | 1 638 грн. |
Змішувач-приставка для біде Kroner KRM Zenda-C025 хром | 1 638 грн. |
Змішувач-приставка для біде Kroner KRM Zenda - C025 | 1 243 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →