Змішувач KRONER Main-C050 CV018618
Фото 7 |
KRONER Main-C050 CV018618 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Main-C050 CV018618
Усі ціни 23 →Kroner Kroner KRM Main - C050 | 1 008 грн. |
Змішувач для душу одноважільний KRONER Main хром силумін з душовим набором | 1 008 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRM Main-C050 (CV018618) CV018618 | 1 008 грн. |
Смеситель для душа Kroner KRM Main-C050 192751 | 1 008 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRM Main-C050 хром | 1 008 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →