Сковорідка Maestro Classic MR1207-26 26 см
Фото 6 | Товар застарів 715 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 26; Матеріал сковороди: литий алюміній; Матеріал кришки: скло; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: титанове; Функції та можливості: індукційне дно; рифлене дно; миття в посудомийці; Комплектація: кришка; Країна походження бренду: Україна |
Maestro Classic MR1207-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Maestro Classic MR1207-26
Ціни на Maestro Classic MR1207-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1207-22 22 см | від 558 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1207-24 24 см | від 606 грн. | 14 пропозицій | ||
Maestro Classic MR1207-28 28 см | від 809 грн. | 2 пропозиції |