Літня шина Maxxis VanSmart MCV3+ 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis VanSmart MCV3+ 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis VanSmart MCV3+ 205/65 R16C 107T
Усі ціни 6 →Maxxis Vansmart MCV3PLUS 205/65 R16C 107/105T PR8 | 3 080 грн. |
Maxxis Vansmart MCV3+ 205/65 R16C 107/105T PR8 | 5 216 грн. |
Шини Maxxis MCV3+ Vansmart 205/65 R16C 107/105T | 6 589 грн. |
Maxxis VANSMART MCV3+ 205/65 R16C 107/105T | 4 474 грн. |
Maxxis Vansmart MCV3+ 205/65 R16C 107/105T TC325765 | 4 491 грн. |
Maxxis Vansmart MCV3+ 205/65 R16C 107/105T | 4 802 грн. |
Відеоогляди
Модификації Maxxis VanSmart MCV3+ 205/65 R16C 107T
Ціни на Maxxis VanSmart MCV3+ 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Maxxis VanSmart MCV3+ 205/65 R16C 107T | від 3 080 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →