Велосипед Merida One-Sixty 500 2024 frame S (A62411A 01149)
Merida One-Sixty 500 2024 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida One-Sixty 500 2024 frame S
Merida One-Sixty 500 2024 (S,SILK CHAMPAGNE(EVERGREEN/BLK)) A62411A 01149 | 110 320 грн. |
Велосипед Merida ONE-SIXTY 500 S, SILK CHAMPAGNE(EVERGREEN/BLK A62411A 011 | 110 320 грн. |
Модификації Merida One-Sixty 500 2024 frame S
Ціни на Merida One-Sixty 500 2024 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida One-Sixty 500 2024 frame L | від 110 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida One-Sixty 500 2024 frame M | від 110 320 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida One-Sixty 500 2024 frame S | від 110 320 грн. | 3 пропозиції |