Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700
Відео 2Фото 7 |
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700 |
|
Модель 615050000 поставляється без кейса, а модель 615050700 — з кейсом
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700
Усі ціни 6 →Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 150-5.0 BL (615050700) | 24 113 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-5.0 BL в кейсі MetaBox 615050700 | 24 114 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 150-5.0 BL METALOC 615050700 | 24 114 грн. |
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700 | 20 640 грн. |
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700 | 21 156 грн. |
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700 | 21 672 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700
Ціни на Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXE 150-2.5 BL 615025000 | від 23 150 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050000 | від 23 108 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SXE 150-2.5 BL 615025700 | від 22 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700 | від 20 640 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →