Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXA 18 LTX 125 BL 600146850
Відео 3Фото 3 |
Metabo SXA 18 LTX 125 BL 600146850 без кейскейс |
|
Модель 600146850 поставляється без кейса, а модель 600146840 — з кейсом.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SXA 18 LTX 125 BL 600146850
Усі ціни 10 →Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXA 18 LTX 125 BL (Бе | 6 916 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина акумуляторна Metabo SXA 18 LTX 125 BL без акб і з | 6 699 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Metabo SXA 18 LTX 125 BL (600146850) | 6 699 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXA 18 LTX 125 BL, бе | 6 699 грн. |
Шлифмашина эксцентриковая аккумуляторная Metabo SXA 18 LTX 125 BL (6001468 | 6 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo SXA 18 LTX 125 BL 600146850
Ціни на Metabo SXA 18 LTX 125 BL 600146850 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXA 18 LTX 125 BL 600146850 | від 6 666 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo SXA 18 LTX 125 BL 600146840 | від 7 699 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →