Болгарка Metabo WE 1500-125 RT 601241000
Фото 4 |
Metabo WE 1500-125 RT 601241000 |
|
У моделі WE 1500-125 RT немає налаштування числа обертів, в моделі WEV 1500-125 RT є установка кількості обертів, поставляється без кейса, а в моделі WEV 1500-125 Quick RT 601243500 є установка кількості обертів, безключова заміна диска і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 1500-125 RT 601241000
Кутова шліфувальна машина Metabo WE 1500-125 RT (601241000) | 5 746 грн. |
Болгарка Metabo WE 1500-125 RT 601241000 | 5 748 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 1500-125 RT (601241000) 601241000 | 6 049 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WP 1500-125 RT 601241000 | 5 748 грн. |
Кутова шліфувальна машина Metabo WE 1500-125 RT (601241000) | 6 050 грн. |
Модификації Metabo WE 1500-125 RT 601241000
Ціни на Metabo WE 1500-125 RT 601241000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 1500-125 RT 601241000 | від 5 746 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WEV 1500-125 RT 601243000 | від 5 229 грн. | 24 пропозиції | ||
Metabo WEV 1500-125 Quick RT 601243500 | від 5 393 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →