Витяжка Perfelli BIS 5653 I 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 8 |
Perfelli BIS 5653 I 1000 LED нержавіюча сталь 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BIS 5653 I 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 26 →Perfelli Perfelli BIS 5653 I 1000 LED | 5 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BIS 5653 I 1000 LED | 5 999 грн. |
Perfelli BIS 5653 I 1000 LED | 7 999 грн. |
Вытяжка Perfelli Bis 5653 I 1000 Led | 5 885 грн. |
PERFELLI BIS 5653 I 1000 LED | 6 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli BIS 5653 I 1000 LED
Ціни на Perfelli BIS 5653 I 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli BIS 5653 WH 1000 LED білий | від 5 885 грн. | 27 пропозицій | ||
Perfelli BIS 5653 I 1000 LED нержавіюча сталь | від 5 885 грн. | 27 пропозицій | ||
Perfelli BIS 5653 BL 1000 LED чорний | від 5 999 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →