Витяжка Pyramida ATH 60 800 GBL чорний
Pyramida ATH 60 800 GBL чорний 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ATH 60 800 GBL чорний
Усі ціни 23 →Кухонна витяжка Pyramida ATH 60 (800) GBL | 5 399 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 (800) GBL | 4 923 грн. |
Витяжка телескопічна Pyramida Ath 60 (800) Gbl | 5 099 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 (800) GBL | 4 898 грн. |
Вытяжка Pyramida ath 60 (800) gbl | 5 400 грн. |
ще 18 пропозицій
У мене музичний слух, тож будь-які звуки відволікають. Саме тому купила телескоп, адже він повністю ховається у шафці, чим зменшує шум від роботи. Дим швидко втягується. Висувна каретка виїжджає добре, нічого ніде не заїдає. Перемикачі легко натискаються. Фільтри алюмінієві. Супер не пошкодувала Мінімум шуму, міцний жировлавлюючий фільтр. Покупкою задоволена, не шкодую. Дарина Радищева: користуюся Pyramida ATH 60 800 GBL менше місяця |
Додати відгук
Модификації Pyramida ATH 60 800 GBL
Ціни на Pyramida ATH 60 800 GBL |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 60 800 GWH білий | від 4 874 грн. | 22 пропозиції | ||
Pyramida ATH 60 800 GBL чорний | від 4 874 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →