Умивальник REA Linda Mini 400 REA-U8856 400 мм
Фото 6 |
REA Linda Mini 400 REA-U8856 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Linda Mini 400 REA-U8856 400 мм
Усі ціни 7 →Умивальник накладний REA LINDA MINI 400x300x130мм овальний білий REA-U8856 | 2 007 грн. |
Умивальник Rea Linda Mini 400х300, білий (REA-U8856) REA-U8856 | 2 006 грн. |
Умивальник (раковина) REA LINDA MINI накладний білий REA-U8856 | 2 006 грн. |
Умывальник Rea Linda mini накладной белый REA-U8856 | 2 007 грн. |
Умивальник (раковина) REA LINDA MINI накладний білий (REA-U8856) | 2 007 грн. |
Умивальник накладний REA LINDA MINI 400x300x130мм овальний білий REA-U8856 | 2 007 грн. |
Умивальник REA Linda Міні REA-U8856 | 2 006 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →