Умивальник REA Luiza 420 REA-U9602 420 мм
Фото 26 |
REA Luiza 420 REA-U9602 420 мм500 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Luiza 420 REA-U9602 420 мм
Усі ціни 6 →Раковина накладна Rea Luiza 42 бежевый (REA-U9607) REA-U9607 | 3 450 грн. |
Умивальник (раковина) REA LUIZA 42 GREY MAT накладний REA-U9610 | 3 450 грн. |
Умивальник REA Luiza 42 Світлий Сірий Матовий REA-U9610 | 4 312 грн. |
Раковина накладна Rea Luiza 42 серый (REA-U9610) REA-U9610 | 3 450 грн. |
Умивальник (раковина) REA LUIZA 42 BEIGE MAT накладний матовий бежевий REA | 3 450 грн. |
Умивальник REA Luiza 42 Бежевий Матовий REA-U9607 | 4 312 грн. |
Модификації REA Luiza 420 REA-U9602
Ціни на REA Luiza 420 REA-U9602 |
---|---|---|---|---|
REA Luiza 420 REA-U9602 420 мм | від 3 450 грн. | 6 пропозицій | ||
REA Luiza 500 REA-U9603 500 мм | від 4 330 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →