Литий диск Replica 7101 10,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
від 9 930 до 11 285 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica 7101 2
Характеристики
Replica 7101 10,5x20/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica 7101 10,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Диски Replica BMW (7101) 10,5x20 5x112 ET40 DIA66,6 (BMF) | 9 930 грн. |
Replica BMW (7101) BMF (R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 11 109 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA BMW 7101 BMF R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 11 012 грн. |
Replica BMW 7101 BMF R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 11 285 грн. |
Replica BMW 7101 (R20 W10,5 PCD5x112 ET40 DIA66,6) 1941066 | 10 162 грн. |
Replica BMW 7101 BMF R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 11 267 грн. |
Закрити
Схожі