Литий диск Replica CR2129 8x20/5x115 ET24 DIA71,6
від 8 980 до 10 637 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):24 мм |
Модифікації Replica CR2129 1
Характеристики
Replica CR2129 8x20/5x115 ET24 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CR2129 8x20/5x115 ET24 DIA71,6
Сортувати
Диск Replica CR2129 8.0x20 5x115 ET24.0 DIA71.6 BHB | 9 476 грн. |
Replica CR2129 R20 W8 PCD5x115 ET24 DIA71.6 BHB | 9 476 грн. |
Replica Replica CR2129 (R20 W8.0 PCD5x115 ET24 DIA71.6) BHB | 9 476 грн. |
Диски Replica Chrysler (CR2129) 8x20 5x115 ET24 DIA71,6 (BHB) | 9 476 грн. |
Диск Replica CR2129 HB R20 W8,0 PCD5x115 ET24 DIA71,6 | 10 637 грн. |
Replica CR2129 8x20 5x115 ET24 DIA71.6 HB | 8 980 грн. |
Replica Replica CR2129 8x20 5x115 ET24 DIA71.6 HB | 8 980 грн. |
Закрити
Схожі