Литий диск Replica KW117 6,5x16/5x114,3 ET39 DIA60,1
від 4 081 до 4 720 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Replica KW117 1
Характеристики
Replica KW117 6,5x16/5x114,3 ET39 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica KW117 6,5x16/5x114,3 ET39 DIA60,1
Сортувати
Replica Toyota KW117 6.5x16 5x114.3 ET39 DIA60.1 BMF | 4 228 грн. |
Диски Replica Toyota (KW117) 6,5x16 5x114,3 ET39 DIA60,1 (BMF) | 4 081 грн. |
Replica Toyota (KW117) BMF (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1) | 4 720 грн. |
Replica Toyota KW117 6.5x16 5x114.3 ET39 DIA60.1 BMF | 4 367 грн. |
Replica Replica Toyota KW117 6.5x16 5x114.3 ET39 DIA60.1 BMF | 4 288 грн. |
Replica Toyota KW117 (R16 W6,5 PCD5x114,3 ET39 DIA60,1) 1924909 | 4 176 грн. |
Закрити
Схожі