Литий диск Replica LR15 9,5x22/5x120 ET45 DIA72,6
від 5 978 до 6 301 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica LR15 4
Характеристики
Replica LR15 9,5x22/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica LR15 9,5x22/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
Replica Land Rover (LR15) 9.5x22 5x120 ET45 DIA72.6 GMF | 5 978 грн. |
Диски Replica Land Rover (LR15) 9,5x22 5x120 ET45 DIA72,6 (GMF) | 6 070 грн. |
Replica LR15 (R22 W9.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6) GMF | 6 115 грн. |
Replica Land Rover (LR15) 9.5x22 5x120 ET45 DIA72.6 GMF | 6 301 грн. |
Replica Replica Land Rover (LR15) 9.5x22 5x120 ET45 DIA72.6 GMF | 6 186 грн. |
Replica Land Rover (LR15) 9.5x22 5x120 ET45 DIA72.6 GMF | 6 186 грн. |
Replica Land Rover LR15 (R22 W9,5 PCD5x120 ET45 DIA72,6) 1893585 | 6 026 грн. |
Закрити
Схожі