Збірної диск Replica M05 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA73,1
від 7 346 до 7 718 грн. Порівняти ціни 6 → |
Модифікації Replica M05 4
Характеристики
Replica M05 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica M05 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA73,1
Сортувати
Диски Replica Toyota (M05) 8,5x20 5x114,3 ET35 DIA73,1 (SMLP) | 7 346 грн. |
Replica Toyota M05 8.5x20 5x114.3 ET35 DIA73.1 SMLP | 7 718 грн. |
Replica Toyota M05 (R20 W8,5 PCD5x114,3 ET35 DIA73,1) 1928271 | 7 518 грн. |
Диски Replica Nissan (M05) 8,5x20 5x114,3 ET35 DIA73,1 (SMLP) | 7 346 грн. |
Replica Nissan M05 8.5x20 5x114.3 ET35 DIA73.1 SMLP | 7 718 грн. |
Replica Nissan M05 (R20 W8,5 PCD5x114,3 ET35 DIA73,1) 1928272 | 7 518 грн. |
Закрити
Схожі